info@drakonoskrydziai.lt +370 657 78845 (I–V 8:00–17:00)
wizz airryanairlektuvų bilietaipigūs lėktuvų bilietaiestonian airairberlinvueling

PIGŪS LĖKTUVŲ BILIETAI

Tikslas – atostogos

Nesulaukiate savaitgalio kelionės, šeimos atostogų, pašėlusio bernvakario užsienyje ar mergaitiškų mini atostogų su draugėmis? Norite šiltų atostogų, kurias praleisite gulėdami prieš karštą kurorto saulę? O gal svajojate apie pašėlusias naktis geriausiuose naktiniuose klubuose? Kūnas pašiurpsta vien nuo minties apie kopinėjimą kalnais, šuolį guma nuo kanjono ar ekstremalų baidarių žygį kalnų tarpekliais? Lažinamės, kad nenorite švaistyti laiko paieškoms. Pigūs lėktuvų bilietai pasiekiami ranka. Kur juos įsigyti? Drakono Skrydžiuose! Lėktuvų bilietai internetu, daugybė kelionių – viskas vienoje vietoje.

Jūsų norai – mums įsakymai

Dauguma žmonių svajoja bent kartą gyvenime leistis į nuotykių kupiną kelionę, kad pagaliau pajustų gyvenimo skonį, energiją, veržlumą. Drakonų Skrydžiai pasirūpins, kad šis Jūsų noras būtų išpildytas. Mes stengiamės, jog sutaupytumėte nemažą sumą pinigų – juos geriau išleiskite kelionėje ir patirkite daugybę įsimintinų įspūdžių. Mes bendradarbiaujame su didžiausiomis ir patikimiausiomis oro linijomis, todėl Drakonų Skrydžiuose lėktuvų bilietai siūlomi geriausiomis rinkos kainomis.

Laikas – pinigai. Sutaupykite abu, pirkdami internetu

Kam gaišti laiką lankantis kelionių agentūrose, deginti kurą, ieškoti, kur palikti automobilį, mokėti stovėjimo mokestį, laukti eilėje ir tik tada rankose laikyti aviabilietus? Lėktuvų bilietai internetu – patogiausias būdas įsigyti bilietus greitai ir patogiai. Paprastesnė ir klientų patogumui pritaikyta bilietų rezervavimo ir pirkimo sistema pagreitina visą procesą net kelis kartus. Viskas, ką turite padaryti – išsirinkti atostogų vietą. Pigūs lėktuvų bilietai, pirkti internetu, gali sukelti dvejonių ir klausimų, ar tai saugu. Užtikriname – aviabilietai bus saugiai apmokėti, tai padaryti galite per DNB, Danske Bank, SEB, Swedbank ir Nordea elektroninės bankininkystės sistemas arba tiesioginiu pervedimu. Likusį laiką galėsite planuoti savo kelionės scenarijų: kur keliausite, kur apsistosite, kokius muziejus, galerijas, lankomus objektus ir rekomenduojamus restoranus norėsite aplankyti.

Nuo ko priklauso bilietų kaina?

Lėktuvų bilietai – loterija. Jei spėsite pasinaudoti akcijomis arba rezervuosite bilietus iš anksto – mokėsite mažesnę sumą. Jei norite įsigyti aviabilietus sezono metu, kaina gali šoktelti net kelis kartus. Taigi nuo ko priklauso kaina?

  • kelionės atstumo;
  • kiek laiko lieka nuo bilieto įsigijimo iki skrydžio;
  • kiek žmonių skris;
  • komforto;
  • išvykimo laiko;
  • ar į bilietų kainą įskaičiuotas maitinimas;
  • ar skrydis su persėdimais, ar be jų.
Tad geriausias būdas sutaupyti – sekti Drakono Skrydžių akcijas ir iš anksto rezervuoti bilietus į norimą kelionę. Norėdami būti pirmi ir visuomet žinoti pačius karčiausius pasiūlymus, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir visada gausite naujausią informaciją su geriausiomis aviabilietų kainomis.

Komfortas

Šiandien lėktuvuose siūlomos trys komforto klasės. Pati brangiausia ir patogiausia – pirmoji klasė, po jos – verslo ir pigiausia – ekonominė klasė. Verta pažymėti, jog užsisakant pirmųjų dviejų klasių lėktuvo bilietus, galima lengviau pakeisti amžių ar kitą Jus dominantį punktą, o ekonominėje klasėje yra daug apribojimų, todėl kažką keisti labai sunku.

Originali dovana

Kelionių metu ne tik pramogaujame, bet ir mokomės, tobulėjame, plečiame savo akiratį ir keičiame pasaulėžiūrą. Pažinę kitas kultūras, architektūrą, geografiją, socialinį gyvenimą, pasisemiame naujų idėjų. Galbūt tai gali būti Jūsų naujo gyvenimo pradžia?!

Pigūs lėktuvų bilietai suteikia visas galimybes pažinti, atrasti, pajusti, paragauti, paliesti, įamžinti – mėgautis. Ar Jūs pasiruošęs visa tai patirti?

Keturi artimiausi oro uostai ir daugiau nei 90 skirtingų krypčių

Galite rinktis skrydžius iš keturių artimiausių oro uostų: Kauno, Vilniaus, Palangos ir Rygos. Siūlomi skrydžiai į daugiau nei 90 skirtingų miestų, todėl atsižvelgdami į atostogų trukmę, kainą ir išvykimo datą, neabejotinai atrasite Jums tinkantį variantą.

Paskutinės minutės pasiūlymai

Svarbiausias šių pasiūlymų privalumas – pigūs lėktuvų bilietai. Reikėtų nepamiršti, jog jų skaičius ribotas, nes daugybė kitų, atostogauti svajojančių žmonių, mato šį pasiūlymą. Tad norėdami įsigyti paskutinės minutės kelionę, privalote būti greiti ir rezervuoti ją nedelsdami. Nelaukite, kol Jūsų pasiūlymu pasinaudos kitas – greitesnis už Jus.

Kas renkasi paskutinės minutės pasiūlymus

Įprastai paskutinės minutės keliones renkasi tie keliautojai, kurie atostogoms nori skirti nedidelę pinigų sumą ir keliones planuoja likus vos kelioms savaitėms iki išvykimo. Paskutinės minutės pasiūlymuose pateikiamos tik tam tikros datos ir miestai, kuriuose dar yra likę laisvų vietų. Tad jei nepatingėjote peržvelgti šių pasiūlymų ir susikrovėte lagaminus, pigūs lėktuvų bilietai jau Jūsų laukia.

Kada aviabilietų kainos būna itin mažos?

Kelionių organizatoriai specialias kelionių kainas siūlo likus maždaug dviems savaitėms iki išvykimo. Tuo metu pasiūlymo kainos būna mažesnės maždaug 10–30%. Jeigu iki kelionės lieka 1–3 dienos ir lėktuve dar yra kelios laisvos vietos, kompanija pateikia paskutinės minutės pasiūlymą (lėktuvų bilietai kainuoja 50–70% pigiau). Verta pasinaudoti šia proga!